Czas realizacji zamówienia

Wysyłka produktów bamboo-line.pl

Kilka istotnych faktów na temat pracy naszego sklepu internetowego:

 

Zależy nam, aby wszystkie składane zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Sami jesteśmy Klientami i doskonale wiemy jak irytujące może być czekanie na upragnioną przesyłkę. Tym bardziej jeśli za nią już się zapłaciło :)

Dlatego też od razu po otrzymaniu zamówienia nasz pracownik biegnie kompletować przesyłkę. O stanie postępu realizacji zamówienia jesteście Państwo na bieżąco informowani. Każde zamówienie w zależności od postępu realizacji otrzymuje określony status:
- przyjęte do realizacji
- w trakcie kompletowania
- gotowe do wysłania
- przesyłka wysłana

W przypadku realizacji zamówienia poprzez płatność przelewową jest możliwy dodatkowy komunikat „oczekiwanie na płatność”. Wiąże się to z tym, że w zależności od banku, z którego usług Państwo korzystacie przelewy często są księgowane dopiero następnego dnia.

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem.

W 99,9% przypadków wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin, od chwili złożenia zamówienia. Jeżeli czas realizacji się wydłuży (a to właściwie się nie zdarza), wówczas bezzwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Wszystkie przesyłki opuszczają naszą firmę do godziny 14.00. Jeżeli złożą Państwo zamówienie w piątek po tej godzinie, lub w dni weekendowe proces realizacji rozpocznie się dopiero w poniedziałek rano.

Naszym priorytetem, oprócz szybkości realizacji zamówień jest ich wygląd oraz bezpieczeństwo. Mimo iż zaletą ręczników jest fakt, że są to przedmioty z natury swej mało tłukliwe, to jednak leży nam na sercu aby były jak najładniej zapakowane. Poza tym w zależności od produktów zabezpieczamy je dużą ilością folii bąbelkowej (m.in. szlafroczki w pudełkach bamboo-line), ciężkimi do zerwania foliami kurierskimi, taśmą.

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalną firmą kurierską, dlatego tym bardziej jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo Państwa zakupów.

UWAGA - przy zamówieniu powyżej 299 zł wysyłka gratis :)

pozdrawiamy
zespół bamboo-line.pl

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl