Darmowa dostawa już od 200,00 zł!
Dlaczego warto wybrać ręcznik bambusowy dla swojego dziecka?
Dlaczego warto wybrać ręcznik bambusowy dla swojego dziecka?

Dlaczego warto wybrać ręcznik bambusowy dla swojego dziecka?

Przyglądając się szerokiemu portfolio ręczników kąpielowych dla dzieci i niemowląt widzimy, iż wybór odpowiednich, bezpiecznych tekstyliów wspierających pielęgnację skóry dziecka staje się obecnie nie lada wyzwaniem. W jaki sposób zatem podjąć właściwą decyzję, który ręcznik wybrać dla maluszka? A jaki sprawdzi się w przypadku przedszkolaka? Z przyjemnością ułatwimy Ci podjęcie decyzji w tym jaką wyprawkę i ręczniczki wybrać dla Twojego dziecka. Poniżej kilka powodów, dla których to właśnie bambusowe wyprawki i ręczniczki są najlepszym wyborem:

 

1. DOTYK. Specyficzne właściwości włókna bambusowego już na wstępie robią różnice w zestawieniu z bawełną, chociażby w dotyku. Ten, kto chociaż raz miał okazję dotykać bambusowego ręcznika lub pieluszki już nie zechce wracać do ich bawełnianych odpowiedników. Ta subtelna delikatność w dotyku ma szczególne znaczenie w przypadku różnych zapaleń i podrażnień skórnych, gdzie wskazane jest osuszanie bez pocierania. Ręczniki bambusowe są znacznie bardziej chłonne niż bawełniane, a dzięki właściwościom hamującym rozwój i namnażanie się bakterii, wspierają higieniczne bezpieczeństwo użytkownika. Warto podkreślić, że ręczniki bambusowe absorbują nieprzyjemne zapachy, które uwalniane są dopiero w momencie prania – dzięki temu korzystanie z nich staje się wielką przyjemnością.

 

2. BEZPIECZEŃSTWO. Certyfikacja, o którą dbamy sprawia, że produkty, które opuszczają naszą firmę dają gwarancję jakości oraz tworzenia w duchu ekologii. Jako konsument, przyszły rodzic zapewne bardzo cenisz sobie to, aby każdy, nawet najmniejszy element, jak metka czy nici były bezpieczne i odpowiednio sprawdzone. Weryfikowane są także barwniki którymi barwi się pieluszkę czy ręcznik, a zdobycie akceptu instytucji certyfikującej gwarantuje rodzicowi, że tekstylia, z których korzysta dziecko posiadają minimalną dopuszczalną ilość barwnika i są dla niego bezpieczne.

 

3. ZAUFANIE. Rekomendacje rodziców, którzy mieli już za sobą doświadczenie kontaktu z naszymi bambusowymi ręcznikami oraz pieluszkami, to najlepsze drogowskazy pomocne we właściwych wyborach odpowiednich tekstyliów dla dzieci. Wielokrotnie słyszymy, jak dobrze sprawdzają się nasze „bambuski”. Jesteśmy z tego dumni! Rodzice z chęcią polecają sprawdzone tekstylia bambusowe bo wiedzą, że dzięki nim zadbają o zdrowie i bezpieczeństwo tych, których kochają. A my jako właściciel patentu na produkcję tkanin z bambusa potrafimy potwierdzić skład każdego produktu co do niteczki.

 

4. TROSKA O INNYCH. Jak można być społecznie odpowiedzialnym kupując zwykłe pieluszki? Czy jako rodzic zastanawiasz się nad tym, aby kupować produkty z lokalnych firm, które mają krótki łańcuch dostaw, a dzięki temu ich produkty generują nikły ślad węglowy? Warto patrzeć szeroko na kwestię ekorozwoju i troski o nasze otoczenie, i wybierać rozwiązania oraz produkty, które wspierają ideę holistycznego podejścia do ochrony środowiska. Dodatkowo potrzebujesz wiedzieć, że kupując nasze produkty wspierasz miejsca pracy osób z niepełnosprawnościami. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które realizują społeczną misję wspierania i integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami na poziomie blisko 50% naszego zespołu! W tym względzie, w branży tekstylnej jesteśmy wyjątkowi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl