Darmowa dostawa już od 200,00 zł!
5 powodów, dla których warto wybrać bambusowe ręczniki SKY- Niebo dla całej Rodziny!
5 powodów, dla których warto wybrać bambusowe ręczniki SKY- Niebo dla całej Rodziny!

5 powodów, dla których warto wybrać bambusowe ręczniki SKY- Niebo dla całej Rodziny!

 

Na co szczególnie zwracać uwagę wybierając ręcznik kąpielowy? Warto poszukać odpowiedzi na to pytanie, ponieważ, jak się okazuje, korzystanie z dobrej jakości ręcznika nie jest dla nas bez znaczenia. Wręcz przeciwnie, zupełnie świadomie stawiamy wysokie wymagania produktom, które znajdują się w bliskim otoczeniu naszej skóry. Wymagamy, aby ręcznik, z którego korzystamy był miękki, delikatny i przyjemny w dotyku, a zarazem żeby służył nam na lata. Koniecznie powinien być bardzo chłonny, aby zapewnić efektywne osuszenie, ale jednocześnie, aby nie pozostawiał przykrego zapachu i szybko wysychał, nawet w pomieszczeniach ze znikomą cyrkulacją powietrza. Wymagamy, aby ręcznik był bezpieczny zarówno dla nas dorosłych, jak i dla dzieci, a szczególnie dla wszystkich z alergicznymi problemami skórnymi. Wymagamy zatem wyjątkowych walorów zarówno praktycznych, jak i tych związanych z wyglądem oraz stylem ręcznika. Idealnym rozwiązaniem wpisującym się w powyższe oczekiwania będą bambusowe ręczniki z najnowszej kolekcji SKY – NIEBO DLA CAŁEJ RODZINY!

 

1. HIGIENA I ZDROWIE. To dwa obszary, o które dbamy szczególnie. Na różnych płaszczyznach staramy się zwracać uwagę, na to w jaki sposób zadbać o te czynniki, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa nas i naszych bliskich. Bambusowe ręczniki SKY wspierają higienę oraz troszczą się o nasze zdrowie, ponieważ są bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i otoczenia – co potwierdza odpowiednia certyfikacja Oeko-Tex® Standard 100. Szczegółowej weryfikacji podlegają zarówno komponenty, jak i użyte barwniki. Bambusowe ręczniki SKY są polecane osobom z problemami alergicznymi, gdyż wykazują się właściwościami antystatycznymi oraz hamującymi rozwój bakterii i grzybów. Są także bezpieczne dla osób z wszelkimi podrażnieniami skórnymi, zwłaszcza z Atopowym Zapaleniem Skóry, gdyż ich szczególna delikatność i niezwykła chłonność sprawiają, iż osuszanie skóry odbywa się ze zmniejszonym pocieraniem, a głównie poprzez dotyk.

 

2. LUKSUS W DESIGNERSKIM WYDANIU. Nadzwyczajny design ręczników SKY, to połączenie sztuki projektowania z możliwościami technologicznymi najlepszych krosien. Podobno o gustach się nie rozmawia, ale nie sposób nie docenić oryginalności bambusowych ręczników z kolekcji SKY. Tworząc kolekcję SKY, zależało nam, aby ten niezbędny przedmiot codziennego użytku, jakim jest ręcznik, zarówno zaspokajał nasze poczucie estetyki, jak i optymistycznie nastrajał. Jak uzyskać taki efekt? Inspiracją była dla nas klasyczna geometria ciał niebieskich zamknięta w innowacyjnej technologii tkania. Dzięki temu cieszyć nas mogą bambusowe ręczniki ze wzorem zjawiskowych podniebnych motywów, w zmiennej okrywie! Kolekcja ręczników bambusowych SKY, to mnogość wzorów: HEAVENS, CLOUDS, STARS oraz SUN. Zadbaliśmy także o uniwersalną kolorystykę. Przygodę z kolekcją SKY rozpoczęliśmy od podstawowych kolorów: granat, niebieski oraz róż. Następnie wzbogacimy portfolio ręczników o odcień opalonego różu i szarości.

 

3. PRZYJEMNOŚĆ, KTÓRA TRWA. Poczuj, jak bambusowa miękkość ręczników SKY obdarza Cię przyjemnością otulania. Nawet osoby, które mają za sobą doświadczenie z tekstyliami bambusowymi pozostają pod dużym wrażeniem nadzwyczajnej miękkości ręczników z kolekcji SKY. Absolutna innowacja ręczników SKY polega na tym, iż pętelki układają się w taki sposób, że tworzą przepiękne geometryczne wzory gwiazdek, chmurek i słońc, co tym samym wpisuje je w obecnie panujące trendy. Potrzebujesz wiedzieć, że wyjątkową miękkość i puszystość naszych produktów bambusowych możesz zachować na dłużej pamiętając o odpowiedniej konserwacji, z którą łatwo zapoznasz się dzięki informacjom zawartym na metce zamieszczonej przy produkcie. Z pewnością będą to ulubione ręczniki w Twoim domu!

 

4. Z MYŚLĄ O POKOLENIACH. Nasze produkty powstają w symbiozie z ideą zrównoważonego rozwoju. Zabiegamy o to, aby zarówno nasze tekstylia, jak i sposób ich wytwarzania służyły nie tylko nam, tu obecnie żyjącym, ale także przyszłym pokoleniom. Wybór przędzy bambusowej jako kluczowego surowca pozycjonuje nasze produkty, w tym ręczniki z kolekcji SKY, w przestrzeni wyrobów pro-ekologicznych. Bambus należy do roślin bardzo odpornych i przyjaznych środowisku naturalnemu. Wzrost tej rośliny odbywa się dynamicznie, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania w jego uprawie zbędnych nawozów. Stanowi swoiste odnawialne bogactwo naszej planety. Właśnie to odnawialne bogactwo jest podstawowym składnikiem ręczników bambusowych SKY. Świadomość ekologiczna w przypadku ręczników SKY, to także jeden proces mniej – ponieważ ręczniki te nie są dodatkowo barwione – dzięki temu przy ich produkcji zużywamy mniejszą ilość wody.

 

5. BARDZO DOBRE, BO POLSKIE. Czy wiesz, że nasze tekstylia bambusowe powstają w 100% w Polsce? Możemy śmiało pochwalić się, że w naszym kraju jesteśmy pionierami w branży tkanin i produktów z wiskozy bambusowej. Nasze produkty, w tym bambusowe ręczniki SKY, tworzymy od pojedynczej nitki do finalnego produktu w Polsce, zapewniając miejsca pracy okolicznym mieszańcom. Postawa odpowiedzialności, szczególnie za lokalną społeczności jest tym, co bardzo konkretnie kształtuje nasze decyzje i wybory. Chcemy kontynuować nasze działania wierząc, że wpływając pozytywnie na najbliższe otoczenie, zmieniamy świat globalnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl