Darmowa dostawa już od 200,00 zł!
Wyprawka maluszka: Odcinek 1: Okrycie kąpielowe – czyli pierwszy ręczniczek maluszka!
Wyprawka maluszka: Odcinek 1: Okrycie kąpielowe – czyli pierwszy ręczniczek maluszka!

Wyprawka dla maluszka, czyli w jaki arsenał zaopatrzyć się przed najważniejszą misją w Twoim życiu!

Wśród doradców – tłoczno: Instagramy, Facebooki, blogi…każdy chce odkryć złoty środek i bądź tu człowieku mądry! O ile pewnych rzeczy możesz być pewny, czyli pieluszki, kosmetyki, przewijak, łóżeczko, tak niektóre elementy mogą nie do końca być oczywiste. Przeczytaj wpis, a poznasz perełkę – okrycie kąpielowe, które sprawi, że kąpiel dziecka będzie łatwa i przyjemna! 

Chcemy obalić mit o tym, że kąpiel maluszka jest trudna! Jak? Otóż, nadchodzimy z odsieczą, czyli naszym okryciem kąpielowym, które rodzice pokochali za niezwykłą funkcjonalność! Każdy chce się skupić na emocjach dzidziusia i zapewnić mu komfort, my chcemy zapewnić go również Tobie! Wyobraź sobie, komfortowo, bezpiecznie…samodzielnie?

Samodzielna kąpiel maluszka – czy to możliwe?

Wykąpanie dziecka samodzielnie, bez pomocy osoby asystującej jest możliwe. Trzeba tylko wszystko zaplanować wcześniej. Mieć przygotowany zestaw kosmetyków do mycia dziecka, myjkę frotte, następnie okrycie kąpielowe i docelowe ubranko. Bardziej wprawieni rodzice mają już opracowany cały „ciąg logistyczny” i często na pamięć znają czynności, które po sobie następują. My chcemy powiedzieć Wam o pewnym „odwróceniu” tego procesu. Jest ono ważne, gdy chcesz wykąpać maluszka samodzielnie.

Okrycie kąpielowe najpierw!

Okrycie kąpielowe zakłada rodzic najpierw, jeszcze zanim włoży dziecko do wody. Gdy rodzic ma już założone okrycie przez szyję na sobie i wisi już ono swobodnie, wyjmuje malucha z wody, przytula i szybciutko okrywa, zaczynając od założenia kapturka. Dzięki wszytemu paskowi mocującemu, nasze okrycia kąpielowe umożliwiają przygotowanie kąpieli tak, by ten rytuał był jak najmniej stresujący dla rodzica.

Kapturek, chwost, rozmiar

Okrycie kąpielowe często nazywamy pierwszym ręczniczkiem maluszka. Poręczny rozmiar ( 85 x 85 cm), wszyty kapturek oraz pasek mocujący sprawią, że rodzic skupi uwagę na dziecku a kąpiel będzie przyjemnym i kojącym rytuałem. Wszystkie okrycia kąpielowe dostępne w sklepie BAMBOOline, niezależnie od kolekcji, mają ten sam rozmiar. Mogą się różnić natomiast kolorem zastosowanej frotte bambusowej oraz aplikacją na kapturku. W kapturki okryć z najnowszej kolekcji Save The Ocean wszyliśmy tkaniny z intensywnym proekologicznym printem. Wielbiciele bardziej stonowanej kolorystyki również znajdą coś dla siebie, ponieważ w kolekcji algowo - bambusowej mamy także okrycia z tkaninami 3D w odcieniach naturalnego piasku

#okryciekąpielowe #bambusowe #wyprawkamaluszka 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl