Akademia Bamboo-line - antyalergiczność

 

Mamy nadzieję, że już trochę nas znacie i wiecie, ze jesteśmy polskim producentem tkanin i wyrobów tekstylnych ...nie tylko dla dzieci. Produkujemy piękne ręczniki łazienkowe, reklamowe, hotelowe, szlafroki, ściereczki itd itp.
Jednak od kilku lat tworzymy kolekcje wyjątkowe bo dla wyjątkowych klientów. Oj tak, wyjątkowych, bo delikatnych, maleńkich i  ukochanych przez wszystkich.
Tworzymy kolekcje dla noworodków i dzieci do lat...no właściwie bez ograniczeń wiekowych, przecież my dorośli tez jesteśmy dużymi dziećmiNasze ciało ma nieustanny kontakt  z wszelkiego rodzaju tekstyliami. Nie pozostają one – mimo niskiej społecznej świadomości na ten temat  – bez wpływu na nasze zdrowie. Nie mówimy tu tylko o zdrowiu skóry – chemia obecna w barwnikach i ich utrwalaczach może bardzo negatywnie wpływać także na funkcjonowanie wewnętrznych procesów w naszych organizmach . Wydaje nam się, iż wypranie nowej rzeczy usunie wszelkie zanieczyszczenia a przecież tak nie jest!
Włos się na głowie jeży, kiedy pomyślę, że przecież nie chodzi tu tylko o nas – dorosłych, ale także o nasze dzieci! 

Dlatego tworząc nasze tkaniny a z nich produkty dla dzieci i dorosłych bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze

 
Ruszamy z Akademią bamboo-line! Mamo wybieraj mądrze. Nauczymy Was jak wybierać mądrze w gąszczu propozycji na rynku, na co zwracać uwagę. Postaramy się przybliżyć wam najważniejsze atuty naszych produktów. Dziś . - antyalergiczność!! W dzisiejszych gdy nasze maleństwa są nękane różnymi alergiami, pamiętajmy, że skóra jako największy organ w naszym organizmie chłonie niezliczone ilości szkodliwych substancji. Nie narażajmy naszego dziecka na kontakt z takimi szkodliwymi substancjami jak:
formaldehyd,
metale ciężkie,
barwniki azotowe
barwniki rakotwórcze
pestycydy
chlorowane fenole
chlorowane benzeny oraz tolueny
Brzmi groźnie?? Bo niestety takie jest. Groźne dla naszych dzieci.
W naszych produktach nie najdziesz tych substancji.
Gwarantuje to CERTYFIKAT OEKO-TEX STANDARD 100, który posiadają nasze wszystkie produkty.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl