Darmowa dostawa już od 200,00 zł!
Czas realizacji zamówienia

Kilka istotnych faktów na temat pracy naszego sklepu internetowego:

Zależy nam, aby wszystkie składane zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie.

Po otrzymaniu informacji o nowym zamówieniu rozpoczynamy kilkuetapowy proces realizacji. O stanie postępu realizacji zamówienia jesteście Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem krótkich wiadomości z systemu sklepowego, wysyłanymi na skrzynkę e-mailową. Spokojnie, SMSami nie męczymy. Każde zamówienie w zależności od postępu realizacji otrzymuje określony status:

- w trakcie kompletowania
- gotowe do wysłania
- przesyłka wysłana

W przypadku realizacji zamówienia poprzez płatność przelewową jest możliwy dodatkowy komunikat „oczekiwanie na płatność”. Wiąże się to z tym, że w zależności od banku, z którego usług Państwo korzystacie przelewy często są księgowane dopiero następnego dnia.

Natychmiast po złożeniu zamówienia system automatycznie wysyła na Państwa skrzynkę e-mail z potwierdzeniem.

Większość zamówień wysyłanych jest w ciągu 48 godzin, od chwili złożenia zamówienia. Jeżeli czas realizacji się wydłuży, co może mieć miejsce przy dużej ilość napływających zamówień, wówczas postaramy się jak najszybciej poinformować Państwa o możliwym opóźnieniu w realizacji.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Wszystkie przesyłki opuszczają naszą firmę do godziny 14.00. Jeżeli złożą Państwo zamówienie w piątek po tej godzinie, w dni weekendowe lub święto wypadające w tygodniu, proces realizacji rozpocznie się dopiero najbliższy dzień roboczy. 

Naszym priorytetem, oprócz szybkości realizacji zamówień jest ich bezpieczeństwo. Mimo iż zaletą ręczników jest fakt, że są to przedmioty z natury swej mało tłukliwe, to jednak leży nam na sercu aby były jak najlepiej zapakowane i zabezpieczone do transportu. 

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalną firmą kurierską, dlatego tym bardziej jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo Państwa zakupów.

Przy zamówieniach za kwotę minimum 200 złotych, towar wysyłamy gratis.

pozdrawiamy
zespół bamboo-line.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl